NEZÁVAZNÁ
POPTÁVKA

elektrický vozík
invalidní vozík
elektrický skútr

Nekvalitnější matrace na českém trhu! VÝPRODEJOVÉ CENY! Zdravotní a ortopedické matrace.

Reference

reference obrázek

Koukalovi

Když jsme si potřebovali pořídit nové matrace, nechtěli jsme jejich výběrem a nákupem strávit celé hodiny. Na internetu jsme objevili webové stránky medicalmatrace.cz, kde jsme si v klidu vybrali matrace z paměťové pěny, které jsme si objednali pomocí online žádosti. Velkým pozitivem jsme shledali dopravu zdarma a vysokou kvalitu všech objednaných matrací.

Žaneta Kolářová

Od společnosti MedicalSpace máme matrace již dlouhou dobu a musím říct, že jejich kvalitě se nevyrovnaly zatím žádné, které jsme doposud v minulosti měli. Ani jeden z členů rodiny nezaznamenal na své matraci i po dlouhodobém užívání pověstné „proležené důlky“ či poškozený povrch. Tímto bychom Vám chtěli moc poděkovat.

Pavel Dlouhý

Dlouho jsem trpěl bolestí zad, a když mi nepomohlo ani četné absolvování různých masáží, rozhodl jsem se koupit si novou matraci. Od známého jsem dostal doporučení na společnost MedicalSpace, neváhal jsem tedy a navštívil jejich stránky. Když jsem si vybral matraci, po telefonické konzultaci s jejich pracovníkem, jsem si matraci objednal a nechal si ji doručit domů, bez jakýchkoli starostí a od té doby mám od bolesti zad pokoj!

Soukupovi

Jestliže uvažujete nad koupí nové matrace, tak matraci od této společnosti jedině doporučujeme! Nejen, že jejich jednání je na vysoké profesionální úrovni, ale rychlost vyřízení je více než uspokojivá. Když jsme si vybrali matrace, vyplnili jsme online formulář, načež nás vzápětí kontaktoval pracovník, se kterým jsme dojednali podrobnosti a nechali si matraci doručit až domů.

Krásnohorská

Při rozhodování jakou matraci a od jaké firmy si pořídit, jsem dala na doporučení mé sestry, jejíž celá rodina má matrace od společnosti MedicalSpace. Musím říct, že jsem nevěřila, že chvála na matrace od mé sestry není přehnaná, ale nyní ji musím dát za pravdu. Vysoká kvalita, tvarová stálost a neošupující se materiál mě mile překvapili!

Urbanovi

Matrace od společnosti MedicalSpace mohu jen doporučit! Jednání této společnosti je velmi rychlé, profesionální, ochotné a doprava matrací je zdarma. Ke kvalitě matrací bych dodal snad jen 1 s hvězdičkou. Zkrátka nezaznamenal jsem ani jedno mínus od výběru matrace, přes objednání, doručení až po užívání. Děkuji.

Dle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Použité fotografie produktů na webovém rozhraní medicalmatrace.cz jsou ilustrativní. Reálné produkty se můžou lišit odstínem barvy. V případě nejasností nás kontaktujte na tel.: +420 737 814 199 nebo na e-mail: matrace@medicalspace.cz.

MedicalSpace s.r.o.

Naše společnost se dále zabývá prodejem elektrických a mechanických invalidních vozíků a elektrických skútrů. Pokud Vás tato tématika také zajímá, neváhejte navštívit naše webové rozhraní.

www.vozikyskutry.cz