NEZÁVAZNÁ
POPTÁVKA

elektrický vozík
invalidní vozík
elektrický skútr

Nekvalitnější matrace na českém trhu! VÝPRODEJOVÉ CENY! Zdravotní a ortopedické matrace.

O společnosti

Medicalspace s.r.o. je rodinná společnost, která vznikla v roce 2013 a to za účelem pomáhat lidem se zdravotním postižením a lidem s poruchami spánku. Těmto lidem se snažíme usnadnit pohyb a další nástrahy spojené s invaliditou prostřednictvím invalidních elektrických a mechanických vozíků, elektrický skútrů a polohovacích postelí. Dále se specializujeme na výrobu a prodej matrací z různých druhů pěn a visco pěn. Vyrábíme zdravotní a ortopedické matrace, které jsou ideální i pro normální použití. Matrace jsou vyrobeny z nejmodernějších dostupných materiálů.

Naším cílem je Vaše spokojenost, a proto se Vám snažíme nabízet co nejširší sortiment kvalitních produktů za příznivé a dostupné ceny, rychlý servis a další služby spojené s tímto oborem podnikání. O celý chod společnosti se stará odborně vyškolený tým, na který se neváhejte v případě potřeby obrátit.

V naší nabídce naleznete nové i repasované zboží, které je nakupováno od celosvětově známých výrobců. Použité zboží je s přesností repasováno českými mechaniky a následně distribuováno zpět do zákaznické sítě. Matrace jsou samozřejmě vždy nové.

Naše centrální pobočka se nachází v Táboře. Najdete zde showroom, servisní centrum i dostatečně zásobený sklad. Díky velkým skladovým zásobám je většina zboží okamžitě k odběru. S výběrem pro Vás vhodného produktu Vám rádi poradí naši odborně vyškolení pracovníci. Dopravu Vám zajistíme na Vámi určené místo zcela ZDARMA!

MedicalSpace, Váš partner pro Vaši 100% mobilitu a spokojený spánek!

Dle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Použité fotografie produktů na webovém rozhraní medicalmatrace.cz jsou ilustrativní. Reálné produkty se můžou lišit odstínem barvy. V případě nejasností nás kontaktujte na tel.: +420 737 814 199 nebo na e-mail: matrace@medicalspace.cz.

MedicalSpace s.r.o.

Naše společnost se dále zabývá prodejem elektrických a mechanických invalidních vozíků a elektrických skútrů. Pokud Vás tato tématika také zajímá, neváhejte navštívit naše webové rozhraní.

www.vozikyskutry.cz