NEZÁVAZNÁ
POPTÁVKA

elektrický vozík
invalidní vozík
elektrický skútr

Nekvalitnější matrace na českém trhu! VÝPRODEJOVÉ CENY! Zdravotní a ortopedické matrace.

Materiály

Studená pěna (HR) – je vysoce odolný materiál vyvinutý speciálně pro výrobu matrací. Matrace jsou díky studené pěně prodyšné, pružné, tvárné, komfortní a příjemné na dotek. Studená pěna má vysokou nosnost, prodlužuje životnost matrací a zabraňuje proleženinám v matraci. Název „studená pěna“ je odvozen od procesu výroby za studena. Díky nízkým teplotám, při nichž se studená pěna vyrábí, vznikají otevřené buňky, které jsou větší a mají silnější stěny než běžný molitan. Jsou to právě silnostěnné buňky, které dělají ze studené pěny materiál s dlouhou životností. Díky tomu, že jsou buňky otevřené, je výrazně zvýšena prodyšnost matrace.

Paměťová pěna (VISCO) – je materiál, na jehož vývoji se podílela NASA. VISCO pěna, často také nazývána jako líná pěna, má dlouhou životnost, tvarovou stálost a díky své otevřené buněčné struktuře dobrou prodyšnost. Matrace s paměťovou pěnou reaguje na tělesnou teplotu uživatele a dokonale se vytvaruje podle jeho křivek, neboť má výbornou tvárnost. Poté, co se na ni přestane vyvíjet tlak, vrací se do svého původního tvaru. Díky svým antidekubitním vlastnostem se často používá ve zdravotnictví. Nezpůsobuje člověku proleženiny a otlačeniny. Díky své struktuře výborně odvání vlhkost a teplo. Obvykle je použita na ložné ploše matrace s podkladem ze studené pěny.

RF pěna – je speciální vysoce odolná pěna s vysokou tvrdostí a zvýšenou požární odolností. Má vysokou nosnost a dlouhou živostnost. Obvykle se používá do jádra matrace a tvoří velmi vhodný podklad pro lehací vrstvu matrace.

RE pěna – často je nazývána také jako pojenka či recyklovaná pojená pěna. Výhodou této pěny je vysoká objemová hmotnost, vyšší tuhost a příznivá cena. Díky těmto svým vlastnostem tvoří výborný podklad pro lehací plochy vyrobené ze všech druhů pěn.

Teplá pěna (RP) – je komfortní vysoce pružný materiál. Název „teplá pěna“ je odvozen od procesu výroby za tepla. Díky vyšším teplotám, při nichž se RP pěna vyrábí, vznikají malé uzavřené buňky. Matrace z tohoto materiálu je tvarově stálá a má vyšší odpor proti stlačení. Její další výhodou je nízká cena.


Potahy
Potah je velmi důležitou součástí každé matrace. Zvyšuje životnost matrace jak po mechanické, tak po hygienické stránce. Zabraňuje ušpinění, nadměrnému vnikání vlhkosti a zvyšuje odolnost proti mechanickým vlivům na matraci. Díky zipu po celém obvodu je potah snímatelný a je možné ho rozdělit na dva díly. Díky tomu je velmi usnadněno jeho praní. V případě zájmu můžeme matraci dodat v neprošívaném potahu, prošívaném potahu, voděodolném potahu i například antidekubitním potahu.

Dle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Použité fotografie produktů na webovém rozhraní medicalmatrace.cz jsou ilustrativní. Reálné produkty se můžou lišit odstínem barvy. V případě nejasností nás kontaktujte na tel.: +420 737 814 199 nebo na e-mail: matrace@medicalspace.cz.

MedicalSpace s.r.o.

Naše společnost se dále zabývá prodejem elektrických a mechanických invalidních vozíků a elektrických skútrů. Pokud Vás tato tématika také zajímá, neváhejte navštívit naše webové rozhraní.

www.vozikyskutry.cz