NEZÁVAZNÁ
POPTÁVKA

elektrický vozík
invalidní vozík
elektrický skútr

Nekvalitnější matrace na českém trhu! VÝPRODEJOVÉ CENY! Zdravotní a ortopedické matrace.

Informace

Nacházíte se na stránkách prodejce matrací společnosti MedicalSpace s.r.o.. Všechny nabízené matrace na těchto webových stránkách jsou vyrobeny v České republice z nejkvalitnějších dostupných materiálů. Použité materiály pro výrobu matrací pochází od renomovaných výrobců pěn z Německa, Rakouska a USA. V České republice se pěny pro výrobu matrací nevyrábí. Nabízíme matrace lepené i nelepené. Pojivo jednotlivých vrstev lepených matrací je certifikované – absolutně zdravotně nezávadné (vodou ředitelné). Všechny potahy matrací jsou také vyrobeny v ČR a i z českých materiálů.


odrazkaNejkvalitnější použité materiály při výrobě

odrazkaCertifikované, zdravotně nezávadné materiály

odrazkaNejvyšší standard zpracování a návrhu matrace

odrazkaCelorozepínatelné potahy u všech matrací

odrazkaKvalitní české výrobky – matrace i potahy


Námi prodávané matrace jsou navržené odborníkem, který se v tomto oboru angažuje již 25 let. Prodáváme výrobky, které splňují všechny normy a certifikace zdravotně nezávadných výrobků, a i nejlevnější naše produkty splňují vysoké standardy jak zpracováním, tak především použitým materiálem při výrobě. Standardem našich všech potahů je rozepínání po celém obvodu matrace a požití vysoce kvalitních a odolných tkanin.

Využijte našich slev, kupte si kvalitní český výrobek. Nešetřete na matraci,
spíte na ní každou noc a tak jak se vyspíte, tak prožijete i svůj den.

Dle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Použité fotografie produktů na webovém rozhraní medicalmatrace.cz jsou ilustrativní. Reálné produkty se můžou lišit odstínem barvy. V případě nejasností nás kontaktujte na tel.: +420 737 814 199 nebo na e-mail: matrace@medicalspace.cz.

MedicalSpace s.r.o.

Naše společnost se dále zabývá prodejem elektrických a mechanických invalidních vozíků a elektrických skútrů. Pokud Vás tato tématika také zajímá, neváhejte navštívit naše webové rozhraní.

www.vozikyskutry.cz